Sesja Rodzinna

Sesja Rodzinna to miłość, bliskość i czas poświęcony drugiej osobie

Sesja Rodzinna To czułość i troska, to momenty kiedy obserwujesz jak z dnia na dzień zmienia się Twoje dziecko. Kiedy stawia pierwsze kroki, gdy po raz pierwszy powie mama.

Pomyśl, jeszcze tak niedawno ta malutka główka mieściła się w Twoich dłoniach, a teraz każdego dnia ten człowiek zaskakuje Cię nowymi pomysłami. Wiem jak ciężko jest zapanować nad uciekającym czasem.

sesja rodzinna w plenerze
Sesja rodzinna

W swoich zdjęciach rodzinnych przede wszystkim chcę uchwycić ulotność chwil, radość spędzanego ze sobą czasu, czułość i bliskość, każdą maleńką część ciała. Tak naprawdę to codzienność i autentyczność w tym wszystkim jest najważniejsza — dzięki temu powstają wyjątkowe, ponadczasowe kadry.

Jak wygląda sesja rodzinna?

Sesja rodzinna może odbyć się u Ciebie w domu. Podczas picia kawy, zabawy na dywanie, odpoczynku czy gry w planszówkę.

Możemy pójść na spacer w miejsce, w którym lubicie przebywać. To jest Wasz czas. Czas dla Ciebie i dla Twoich dzieci. To Wy czerpiecie z tego radość, a ja będę dobrym towarzyszem i chcę sprawić abyście się czuli wyjątkowo. Wierzę, że autentyczność to coś ponadczasowego. Nawet najprostsza czynność za „X” lat będzie wspominana czule.

Unikam sztucznego pozowania – stanie i patrzenie się prosto w obiektyw to nie dla mnie (chyba że akurat robię portret). Oczywiście podpowiem gdzie jest dobre światło, zasugeruję co możesz zrobić, gdzie się usadowić i jak przygotować się do sesji. To wszystko bez większej ingerencji. Chcę, abyś Ty i Twoja rodzina czuła się komfortowo. Liczysz się Ty, to od Ciebie i Twoich bliskich zależy, jak chcecie spędzić ten czas. A ja to uwiecznię na fotografiach, które na pewno będą cudowną pamiątką.

Która sesja rodzinna Cię interesuję?

Tu możesz sprawdzić szczegóły

Sesja Rodzinna | Pytania i Odpowiedzi

Najprościej: Ubierzcie się jak w odwiedziny do Waszych znajomych!

Przede wszystkim unikamy nadruków z super bohaterami, szerokich dresów, neonowych barw, czy krzykliwych napisów.
Dobrze sprawdzają się stonowane kolory: pastele, biele, szarości, beże, brązy, czerń, écru.

Wybieramy ubrania o różniej strukturze, wzorach. Świetnie wyglądają zwiewne sukienki czy spódnice, koronki, len, jeans. Mogą być to ubrania w kwiaty, kraciaste koszule, skórzane kurtki.

Unikamy  białej koszuli pod krawat – Ma być Wam wygodnie!

Dbamy o spójność i kolorystykę.

Sesje Rodzinne możemy wykonać w plenerze lub u Was w domu. Możemy pójść na miasto na lody, pobiegać po łące lub powygłupiać się na kanapie u Was w mieszkaniu.

Decyzja należy do Was! Mam kilka swoich miejsc w które lubię się udawać. Ale chętnie przyjadę do Was i doradzę w wybraniu miejsca na sesję rodzinną

Każda okazja jest dobra do uchwycenia Was i Waszych pociech! Sesja rodzinna przedstawia Waszą codzienność, wspólne chwile do której z uśmiechem na twarzy wracać będziecie po latach. A dzieciaki przecież tak szybko rosną!

Wtedy zdjęcia rodzinne możemy zrobić u Was w mieszkaniu lub przekładamy sesję na najbliższy możliwy termin.

Podczas sesji rodzinnej trudne momenty się zdarzają! I jest to całkiem normalne. Dajmy przestrzeń na złość i niechęć. Nie wywierajmy na nim presji. Pozwólmy im na odrobinę szaleństwa i wygłupów. Podążajmy za ich planami, a wszystko odbędzie się sprawnie! 🙂

Na ten moment posiadam 3 pakiety. 15 ujęć, 30 ujęć oraz 80 (całość). To od Was zależy wybór pakietu. Zdjęcia otrzymujecie w postaci elektronicznej oraz w postaci wydruków.

Ceny sesji rodzinnej zaczynają się już od 450zł!

Cennik Sesji Rodzinnej
Pakiet Pierwszy

Obejmuje do 1,5 godziny fotografowania.

Otrzymujecie ode mnie 10 starannie wyselekcjonowanych i wyedytowanych zdjęć przekazane drogą elektroniczną oraz 10 wydruków w wysokiej jakości w formacie 15:23.

Istnieje możliwość dokupienia zdjęć – 35 zł za sztukę.

Cena 550 zł
skontaktuj się
naturalna sesja rodzinna
001 Sesja na roczek Tarnow Fotograf Rodzinny uai
Pakiet Drugi

Obejmuje do 2 godzin fotografowania.

Otrzymujecie ode mnie 25 starannie wyselekcjonowanych i wyedytowanych zdjęć w postaci elektronicznej. Oraz 25 wydruków w wysokiej jakości w formacie 15:23.

Istnieje możliwość dokupienia zdjęć 30 zł za sztukę.

Cena 900 zł
skontaktuj się
Pakiet Trzeci

Obejmuje do 2 godzin fotografowania.

Otrzymujecie ode mnie minimum 60 wyedytowanych zdjęć przekazane drogą elektroniczną oraz fotoalbum na grubych kartach w formacie 20×20 cm – 20 stron. o wartości 300 zł

Cena 1600 zł
skontaktuj się
zdjęcia rodzinne

Poniżej kilka zdjęć jak wygląda sesja rodzinna

Profesjonalna oprawa Waszych wspomnień

Zawsze dbam o każdy szczegół, dlatego Wasze fotografie drukuję w profesjonalnym labolatorium. Dzięki temu wiem, że wydruki są wysokiej jakości, a wspomnienia zostaną z Wami na dłużej.

Często pytacie mnie o możliwość zamówienia dodatkowych odbitek, powiększenia albumów, lub zamówienia dodatkowych albumów. Oczywiście jest taka możliwość!

Albumy Cennik

album 20 x 20 – 20 stron – 300 zł

album 25 x 25 – 20 stron – 450 zł

album 30 x 30 – 20 stron – 550 zł

Dodatkowa rozkładówka – 20 zł

Albumy zawierają Wasz personalizowany grawer.

Album może zawierać zdjęcia z naszej sesji, ale mogą być to również ujęcia od innego fotografa. Lub zdjęcia np z Waszej podróży.

Odbitki Cennik

Wydruki na jedwabnym papierze

10 x 15 – 1,20 zł / szt

15 x 23 – 2,00 zł / szt

album-marta-wojna
album marta wojna

Zobacz kilka zdjęć z sesji rodzinnej na moim instagramie

Informacje dodatkowe
  • Cena zawiera moje doświadczenie i umiejętności, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć. Dojazd na sesję w odległości 40 km od Kąśnej Dolnej. Przetrzymywanie zdjęć na serwerze, wydruki oraz zapakowanie zdjęć i ich wysyłkę. + opłaty związane z utrzymaniem firmy
  • Rezerwacja sesji zdjęciowej następuje po wpłacie zadatku o wysokości 100 zł.  Zadatek jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z sesji. W przypadku przełożenia sesji zadatek przechodzi na kolejny termin.
  • Decydując się na moją usługę akceptujecie mój styl, sposób pracy, obróbkę kolorystyczną.
  • Gotowe albumy i odbitki można odebrać w Kąśnej Dolnej lub wysyłam kurierem. (Wysyłki odbywają się we wtorek)
  • W przypadku gdy sesja odbywa się powyżej 40 km od Kąśnej Dolnej konieczne jest pokrycie kosztów podróży 1zł za km (liczone w jedną stronę)
  • Oferta obowiązuje na zapisy na sesje od 27.05.2021