Marta Wojna

Jestem Marta, tworze naturalne rodzinne kadry pełne emocji. Chwytam to co najpiękniejsze, ulotne i niedostrzegalne na co dzień. Wrażliwy ze mnie typ dlatego jestem bardzo wyczulona na mikro gesty. krótki dotyk, uśmiech pod nosem, kosmyk włosów opadający na twarz.

Gdy byłam mała, chciałam zostać artystką – entuzjazm został szybko zgaszony przez moją mamę, która powiedziała, że artyści doceniani są dopiero po śmierci. Jednak ukończyłam kierunek artystyczny i z wykształcenia jestem grafikiem projektowym.

Moja przygoda z fotografią zaczęła się na studiach i cały czas biegam wszędzie z aparatem w ręce. Właśnie tam po raz pierwszy miałam styczność z PRAWDZIWĄ FOTOGRAFIĄ (bo zdjęcia telefonem robiłam już dużo, dużo wcześniej). W sali oprócz sprzętu fotograficznego były magazyny fotograficzne oraz albumy. Tak poznałam klasykę fotografii no i przepadłam…

marta wojna fotografia rodzinna malopolska

Prywatnie

Prywatnie jestem żoną, współwłaścicielką psa, niepoprawną marzycielką, uwielbiam podróże małe i te większe ale prawdopodobnie mam najgorszą orientację w terenie.. Wychowałam się i mieszkam na wsi, dlatego lubię otwartą przestrzeń, naturę i długie spacery. Malarstwo i rysunek jest mi bardzo bliskie i czasem sięgam po pędzel – chociaż zdecydowanie wolę podziwiać i obserwować. Umiem zagrać całe 3 piosenki na ukulele i chciałabym się nauczyć ich więcej. Gdybym mogła zamieszkałabym w Bieszczadach.

warsztaty fotograficzne
marta wojna fotografia rodzinna 002

Pierwszy Raz

W maju 2018 po raz pierwszy odważyłam się zaprosić znajomego na sesję. Sprawiło mi to tyle radości, że postanowiłam poszerzyć swoją wiedzę w tym kierunku. I tak już poszło. Dostałam pierwsze zapytania o fotografie, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że powinnam się tym zająć. No i wiadomo (już) mąż, który jest kompendium wiedzy fotograficznej.

Każda sesja jest dla mnie szalenie ważna. Ponieważ wiem, że tworzę dla Ciebie coś ponadczasowego, coś co przetrwa próbę czasu.

Zachowuję na zawsze Wasze najcenniejsze wspomnienia

Moja Misja

Sesje rodzinne zdecydowanie są moimi ulubionymi – myślę, że wpłynęło na to kilka czynników. Od zawsze uwielbiałam oglądać stare albumy rodzinne, przywołują one niesamowite emocje pełne wzruszeń i radości. Tak, to właśnie te zdjęcia wywołane na papierze. Moją pierwszą ulubioną modelką była (jest) moja siostrzenica, której robiłam zdjęcia jak jeszcze była w Brzuchu. Na pewno przeważającym faktem, jest to, że sama nie mam wielu zdjęć z okresu dzieciństwa. Jeżeli jakieś już mam to została wycięta moja głowa, bo akurat ktoś potrzebował do drzewa genealogicznego. Można powiedzieć, że to jest Misja!

Każdy powinien mieć piękne zdjęcia rodzinne

Ważne są momenty, chwile pełne radości, empatii i zrozumienia. Sam fakt, że jestem dużym dzieckiem – sprawia, że ta praca daje mi ogrom radości i satysfakcji.

Dziś wykonuję sesje rodzinne, sesje noworodkowe, sesje ciążowe, sesje kobiece, sesje narzeczeńskie

Możecie mnie zaprosić również na takie uroczystości jak Chrzest Święty czy Ślub.

Kilka słów o tym jak pracuję

Podczas sesji jestem obserwatorem, wyłapuję wszystkie niuanse, których nie zauważacie. Wasze uśmiechy, spojrzenia, dreszcze. Jeżeli tego potrzebujecie mówię do Was i daje Wam wskazówki co robić, jak się ustawić. Ale gdy tylko dzieje się magia, chowam się za czarną skrzynką.

Obserwuję światło jest ono dla mnie bardzo ważne. Bez niego nie stworzyłabym klimatu, który widzisz na moich fotografiach. Uwielbiam fotografować zaraz przed zachodem słońca, to właśnie to miękkie złote światło możesz zobaczyć na moich ujęciach.

Fotografuję emocje, naturalność, bliskość, ruch!

Jestem pewna, że nasze spotkanie będzie świetnym doświadczeniem i dobrze spędzonym czasem.

Najważniejsze jest zaufanie! Wy spędźcie ze sobą i Waszą rodziną czas najlepiej jak potraficie, ja gwarantuję cudowne ujęcia!

Cześć jestem Marta

Napisz do mnieFotograf Tarnów