Chrzest Święty

Chrzest Święty to pierwsze takie duże wydarzenie w życiu Waszego dziecka!

Chrzest Święty to świetny pretekst do zrobienia sobie profesjonalnych zdjęć z rodziną. To pierwsze takie duże wydarzenie w życiu Waszego dziecka!

To nie tylko sakrament, ale również przygotowania czy przyjęcie i całe zamieszanie panujące wokół bohatera dnia. To uściski babci, biegający pies, starsza siostra i brat, wszystkie czułe momenty. To również zabawa i radość.

Chrzest Święty

Zdjęcia z Chrztu Świętego to wyjątkowa pamiątka na długie lata

Chrzest Święty

Dzień Chrztu Świętego to wspaniały czas na zrobienie portretów rodzinnych.

Warto zadbać o wspomnienia z tego dnia, aby nie zanikły one w Waszej pamięci. Chcę, aby moje fotografie były dla Was i dla Waszych pociech wspaniałą pamiątką na całe życie.

Jak wygląda Chrzest Święty

Zwykle zaczynam u Was w domu podczas przygotowań. To również moment, gdy przyzwyczajacie się do mojej obecności, przecież nie codziennie ktoś Was fotografuje. W tym czasie wykonuje zdjęcia detali. Bawię się ze starszym

Chrzest Święty to też świetna chwila na zrobienie mini sesji rodzinnej, podczas której powstają piękne naturalne i czułe portrety.

Wystarczy zwykłe okno i wpadające przez nie miękkie światło.
Gdy wszyscy już są gotowi wychodzimy do Kościoła. Wtedy jestem blisko Was, aby uchwycić najważniejsze momenty: przywitanie i pobłogosławienie znakiem krzyża, polanie główki wodą święconą, namaszczenie Krzyżmem Świętym, nałożenie białej szaty czy zapalenie świecy chrzcielnej od paschału.

Następnie udajemy się na przyjęcie gdzie wykonuje zdjęcia sytuacyjne, życzenia, zabawę z dziećmi oraz powstają portrety rodzinne. W skrócie tak to wygląda, a poniżej możecie zobaczyć kilka ujęć.

Chrzest Święty | Pytania i Odpowiedzi

Chrzest Święty to jedno z najważniejszych momentów w życiu chrześcijańskim Waszego dziecka i Waszej rodziny. Jest to o tyle wyjątkowe wydarzenie bo dzieje się tylko jeden raz w życiu!

Jako doświadczony fotograf na Chrzest Święty zadbam o piękne ujęcia z tego dnia, aby wspomnienia zostały z Wami na zawsze!

Oczywiście, że tak. Przygotowania to moment w którym się zapoznajemy. Mają one swój cudowny naturalny klimat, obdarzony jest spokojem,

Właśnie wtedy mogę wykonać portrety Waszego maluszka, wykonać zdjęcia jego stroju, dodatków. Wtedy też wykonuję Wam krótką sesję rodzinną.

Przygotowania do Chrztu Świętego trwają ok 1 godzinę do 1.30.

Chętnie sfotografuję przyjęcie w Waszym domu! Jest ono równie fantastyczne, co przyjęcie w lokalu i na swój sposób bardzo wyjątkowe.

Będziecie potrzebowali : akt urodzenia dziecka, świadectwo sakramentu ślubu kościelnego rodziców lub zgoda proboszcza na chrzest dziecka, dokumenty potwierdzające tożsamość matki i ojca (czyli na przykład dowody osobiste).

Wyprawka dla malucha: ubranko do chrztu, białą szatę i świecę.

Czasami wymaga się aby dziecko do chrztu trzymała matka, jednak odchodzi się już od tej reguły. Ważne jest to aby dziecko było w Waszych ramionach raz u mamy, raz u taty czy u chrzestnych. Dzięki temu wykonam różnorodne ujęcia.

Pamiętajcie aby w miarę możliwości usiąść w pierwszej ławce, wtedy będę miała do Was dobry dostęp 🙂

Mniej więcej 3 tygodnie od wykonania reportażu Chrztu Świętego.

Zdjęcia otrzymujecie w galerii internetowej pic-time. Tą galerię będziecie mogli rozesłać po znajomych i rodzinie i każdy z Was będzie mógł pobrać sobie z niej zdjęcia!

Dodatkowo w zależności od wyboru pakietu otrzymacie wydruki w postaci odbitek 15×23 lub album o wymiarach 20×20.

Cennik
Pakiet Pierwszy

Zawarta w nim jest Ceremonia Chrztu Świętego oraz portrety rodzinne w okolicy kościoła lub przy kościele.

Otrzymujecie ode mnie ok. 40 starannie wyselekcjonowanych i wyedytowanych zdjęć przekazane drogą online oraz 40 odbitek 15:23 wydrukowane na papierze jedwabnym.

800 zł
skontaktuj się
chrzest święty
chrzest swiety fotograf chrzest 0011 uai
Pakiet Drugi

Obejmuje Przygotowania lub zdjęcia na sali, ceremonię oraz portrety rodzinne w okolicy kościoła lub w domu.

Przygotowania to czas na zrobienie Wam wspólnych czułych portretów. To czas na fotografowanie zamieszania panującego wokół, jak i detali.

 

Obejmuje 3 godziny fotografowania

Otrzymujecie ode mnie ok. 100 zdjęć, przekazanych drogą online oraz 70 odbitek 15:23 cm

1200 zł
skontaktuj się
Pakiet Trzeci

Obejmuje cały reportaż z dnia Chrztu Świętego. Trwa do 5 godzin. Obejmuje przygotowania, ceremonię i przyjęcie Chrztu Świętego.

Podczas przyjęcia robię zdjęcia sytuacyjne, tort, życzenia, portrety rodzinne, zabawę.

Otrzymujecie ode mnie wszystkie udane ujęcia przekazanych drogą online.

Album na grubych kartach 20×20 – 20 stronnicowy, z personalizowaną oprawą lub 100 wydruków 15×23 na papierze wysokiej jakości zapakowane w materiałowe pudełko.

2000 zł
skontaktuj się
075 chrzest ignasia 21.06.2020 1 uai

Poniżej kilka zdjęć jak wygląda Chrzest Święty

Profesjonalna oprawa Waszych wspomnień

Zawsze dbam o każdy szczegół, dlatego Wasze fotografie drukuję w profesjonalnym labolatorium. Dzięki temu wiem, że wydruki są wysokiej jakości, a wspomnienia zostaną z Wami na dłużej.

Często pytacie mnie o możliwość zamówienia dodatkowych odbitek, powiększenia albumów, lub zamówienia dodatkowych albumów. Oczywiście jest taka możliwość!

Albumy Cennik

album 20 x 20 – 20 stron – 300 zł

album 25 x 25 – 20 stron – 450 zł

album 30 x 30 – 20 stron – 550 zł

Dodatkowa rozkładówka – 20 zł

Albumy zawierają Wasz personalizowany grawer.

Album może zawierać zdjęcia z naszej sesji, ale mogą być to również ujęcia od innego fotografa. Lub zdjęcia np z Waszej podróży.

Odbitki Cennik

Wydruki na jedwabnym papierze

10 x 15 – 1,20 zł / szt

15 x 23 – 2,00 zł / szt

album-marta-wojna
album marta wojna
Zobacz kilka zdjęć z chrztu świętego na moim instagramie
Cześć jestem Marta!

Masz pytania

Napisz do mnie
Informacje dodatkowe
  • Cena zawiera moje doświadczenie i umiejętności, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć. Dojazd na sesję w odległości 40 km od Kąśnej Dolnej. Przetrzymywanie zdjęć na serwerze, wydruki oraz zapakowanie zdjęć i ich wysyłkę. + opłaty związane z utrzymaniem firmy
  • Rezerwacja sesji zdjęciowej następuje po wpłacie zadatku o wysokości 100 zł.  Zadatek jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z sesji. W przypadku przełożenia sesji zadatek przechodzi na kolejny termin.
  • Decydując się na moją usługę akceptujecie mój styl, sposób pracy, obróbkę kolorystyczną.
  • Gotowe albumy i odbitki można odebrać w Kąśnej Dolnej lub wysyłam kurierem. (Wysyłki odbywają się we wtorek)
  • W przypadku gdy sesja odbywa się powyżej 40 km od Kąśnej Dolnej konieczne jest pokrycie kosztów podróży 1zł za km (liczone w jedną stronę)